KOMPOZİT CEPHE SİSTEMLERİ

Alüminyum Kompozit Levhalar kolay uygulanabilir olmasından dolayı endüstriyel yapılarda, alışveriş ve eğlence merkezlerinde, spor tesislerinde, Otellerde, yolcu terminallerinde, benzin istasyonlarında, metroda, bankalarda, büro dizayn larında ve her türlü prestijli yapılarda kullanılmaya uygundur.

Sistemde alt Konstrüksiyon galvaniz kaplı çeliklerle oluşturulmaktadır. En fazla kullanım alanı bulan 4mm kalınlığındaki (ithal-yerli) alüminyum kompozit levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle piyasada bulunmaktadır. Standart birçok rengin yanı sıra çeşitli granit ve ahşap desenli seçenekleriyle cephe kaplamada kullanılmaktadır. Dış cephelerde yalıtımı sağlamak amacıyla kompozit levha arkasında Alçıpan veya Camyünü uygulaması İsteğe bağlı yapılabilir. Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde Kullanılabilirliği alüminyum kompozit Levhaları tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmistir.

Çalışma ısısı -50 C / +80 C / 100 derecelik ısı farkında 2,3 mm / m 'dir Genleşme. Alüminyum Kompozit Levha, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası Toksik (çevre dostu) poliüretandan Oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı planı, ve Çağdaş mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.